cumpara laptop telefoane smartphone tablete

Windows 7 Ultimate SP1 x64 si x32 originale, untouched cum se spune, adica nemanevrate, si cu toate update-urile la zi format ISO, bootabil, le trageti pe DVD cu viteza mai mica, cam de x8, sa fiti siguri ca iasa fara erori le puteti instala si de pe un stick usb cu WINUSB

Nou, Windows 7 Ultimate SP1 cu updates pana in 11 noiembrie 2014
Windows 7 Ultimate SP1 x32 Integrated Noiembrie 2014 download free torrent - 2.8 GB
Windows 7 Ultimate SP1 x64 Integrated Noiembrie 2014 download free torrent - 4.1 GB
Deschideti cu uTorrent.

Windows 7 Ultimate Activator verificat

.....................pe felie e de belea.......................

iulie 2014
Windows 7 Ultimate SP1 X86 cu IE11 en-US updatat iunie 2014 free download torrent (versiunea pe 32 de biti) - 3.1 GB
Windows 7 Ultimate SP1 X64 cu IE11 en-US updatat iunie 2014 free download torrent (versiunea pe 64 de biti) - 4.3 GB
15 iunie 2014
Windows 7 Ultimate SP1 X86 cu IE11 en-US updatat iunie 2014 free download torrent (versiunea pe 32 de biti) - 3 GB
Windows 7 Ultimate SP1 X64 cu IE11 en-US updatat iunie 2014 free download torrent (versiunea pe 64 de biti) - 4.15 GB
12 martie 2014
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 x86 updatat martie 2014 free download torrent (versiunea pe 32 biti) - 3 GB
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 x64 updatat martie 2014 free download torrent (versiunea pe 64 biti) - 4.2 GB
14 decembrie 2013
Windows 7 Ultimate SP1 x32 ISO Original Incorporate decembrie 2013 download torent - 2.7 Gb
Windows 7 Ultimate SP1 x64 ISO Original Incorporate decembrie 2013 download torent - 3.8 Gb
18 noimebrie 2013
Windows 7 Ultimate SP1 x32 ISO Original Incorporate Noiembrie 2013 download torent - 2.8 Gb
Windows 7 Ultimate SP1 x32 ISO Original Incorporate Noiembrie 2013 download torent - 4 Gb
17 octombrie 2013
Windows 7 Ultimate SP1 x32 ISO Original Incorporate Octombrie 2013 download torent - 2.7 GB
Windows 7 Ultimate SP1 x64 ISO Original Incorporate Octombrie 2013 download torent - 3.8 GB
12 septembrie 2013
Windows 7 Ultimate SP1 x32 Pre-Activat updated septembrie 2013 ISO download torent - 3.3 GB
Windows 7 Ultimate SP1 x64 Pre-Activat updated septembrie 2013 ISO download torent - 4.3 GB
Windows 7 SP1 AIO 15in1 x64 IE10 USB3 Septembrie 2013 download torent - 4.4 GB
Windows 7 SP1 AIO 15in1 x32 IE10 USB3 Septembrie 2013 download torent - 3.3 GB
17 august 2013
Windows 7 Ultimate SP1 x32 Pre-Activat August 2013 ISO download torent - 2.9 GB
Windows 7 Ultimate SP1 x64 Pre-Activat August 2013 ISO download torent - 3.9 GB
e mai bun ca asta WINDOWS 7 ULTIMATE TORENT DOWNLOAD X32 PLUS X64 OEM 2012 ACTIVAT SP1 PRODUCT KEY
e de pe saitul vechi eu il am instalat nu am avut probleme sint cu actualizarile la zi
doar din curiozite ,odata ce il pui trebuie sa fie belea
nu e mai bun, nici mai prost..acesta e doar necrackuit.
in general, e de preferat sa-l luati pe acesta,adica unul nemanevrat, si sa folositi dupa acel activator, decat sa luati unul crackuit direct, pentru ca ..odata si-odata tot veti fi turnati, iar un activator bagat pe sest e mai greu de scos din windows

uite linkul de la ala
Windows 7 Ultimate torent download x32 plus x64 OEM 2012 activat sp1 product key
multumesc am sa le iau sa le am si o sa sterg pe alea vechi
am o rezerva consitenta tot ce a fost windows pe saitul vechi si 7 si xp le am pe toate
noi le descurcam orice-ar fi, am zis asa , in general, ca ar fi mai sigur sa iei unul original si sa-l crackuiesti cu manuta ta,
decat sa iei unul deja facut..cine stie cum, in fine, ala de pe siteul vechi era curat, dar tura viitoare nu se stie ce nimeriti.

problema e ca odata bulita activarea, poti ajunge sa nu-l mai poti activa deloc, cu niciun activator!
ai avut un crack vechi, ai fost turnat, nu mai poti folosi activatorul asta nou, pentru ca o zica sa-l scoti pe cel vechi,
ala e imprastiat varza pe-acolo, n-ai cum sa tragi de el, si uite-asa ramai suspendat
e o solutie si pentru asta, insa pentru cei mai multi nu mai e atat de simpla
ce dracu sa facem ,sti vorba ei ne dau afara pe usa noi intram pe geam
Merge , e original , cine are cheie sa o puna , cine nu , sa dea cu activatorul [ASA AM FACUT EU] ,in rest sa auzim de bine !!!
eu folosesc WINDOWS 7 ULTIMATE TORENT DOWNLOAD X32 PLUS X64 OEM 2012 ACTIVAT SP1 PRODUCT KEY din martie 2012 si merge brici...up-gradurile sunt oprite, permit doar foarte rar cate ceva.
-Tot ce e placut ori e ilegal, ori e imoral, ori ingrasa.<br />-In bere e putere. In vin e sanatate. In cognac e distinctie, iar in apa sunt microbi...
mersi Aurel pentru link, dar cum am spus am imaginile si le am si pe dvd eu folosesc pentru mine dvd-RWdin cite am auzit sint mai bune si pentru windows daca vrei sa nu ai probleme si e si avantajos pentru ca apare mereu ceva nou
Salut Aurel , poti sa imi spui si mie care e diferenta dintre x32 si x64.
multumesc.
http://www.youtube.com/watch?v=u9mPrp7lseo
pe scurt e vorba de procesor, trebuie sa ai unul X64,capabil sa faca calcule cu pana la 64 de biti
programele pe 64 de biti se folosesc in proiectare, grafica , matematica, in general la otravuri care care contin foarte multe informatii

e ca si cum am cara pamant cu galeata, cel de 64 o are dubla decat cel pe 32 de biti..adica ia mai multi biti dintr-o data
asta nu inseamna neaparat ca e mai bun, ci doar ca e facut pentru anumite genuri pe programe.........
(scrise special cu instructiuni pe 64 de biti)
si, pana la urma, este..va fi mai bun, mai folosit, pentru ca evident se va folosi tot mai multa informatie, tot mai multi biti

trebuie sa aveti un procesor compatibil x64, puteti verifica sigur cu programul asta,
http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
va uitati la tabul "Instructions" din program, daca vedeti ceva cu EM64 sau AMD64, atunci ala e
(apare asa pentru ca AMD a facut primul procesor pe 64 de biti, chiar daca aveti Intel, tot amd sau em o sa apara)
Salutare Aurel.
Ma intereseaza si pe mine un windows 7 pe 64 biti (professional sau ultimate) care fie cel original eventual cu updat-urile cat mai la zi.
L-am descarcat pe acesta: Windows 7 Ultimate SP1 x64 ianuarie 2013 download torent la care am ajuns urmand link-urile : Windows 8/7/XP Office 2010/2013 torente full cu activatoare -> Windows 7 Ultimate original download torent x32 x64 cu activator 2013 dar imi apare la un moment dat sa seletez win 7 64 sau win 7 preactivated si la ambele scrie ca data ultimei modificari este in 2010.
Cum poate sa fie cu actualizarile la zi daca data ultimei modificari este 2010?

Faptul ca apare la instalare si optiunea cu preactivated nu inseamna ca baietii au umblat la kit mai mult decat pentru a adauga update-urile de wiin?
Vad ca si la acesta de sus scrie ca este neatins dar am viteza mica la net si nu as mai sta sa il descarc sipe acesta daca cel din ianuarie este tot original+update.

Eu intreb deoarece vreau sa folosesc un win curat cu activatorul de pe site

Multumesc.
Aurel, fara sa te superi pe mine, ai scris la inceputul postului ca aceasta sectiune cuprinde Windows 7 Ultimate SP1 x64 si x32 originale, untouched. Iar mai jos la kiturile cu update-urile din ianuarie scrie activat.
Pana la urma care sunt untouched?
sunt activate cu Daz ...activatorul pe care il avem si noi aici pe site, asta nu inseamna ca nu ar fi originale
activarea nu are legatura cu continutul.

daca iau un winows original, si-i bag o comanda simpla batch ca sa intre activatorul intr-un anumit moment , la finalul instalarii, windows-ul ala tot original ramane
Acum am inteles.
Multumesc.
e ora 5:45 am.
Back To Top