Intră
belea!

de curand am achizitionat un nokia n97 32gb original...de la "baieti" bineinteles :D , am insa o problema si sper sa se gaseasca cineva sa ma ajute cu beleaua...problema e ca softul telefonului (V22.0.110) face figuri,adica are perioade cand incepe sa vibreze si nu mai pot folosi touchscrren-ul sau tastatura qwerty,nu pot adauga melodii noi in biblioteca muzicala ,unele poze din mass storage-ul telefonului nu se pot sterge si mai nou nu mai pot folosi nici memoria de 32 gb ...problema e clara ...SOFTUL...am incercat sa-i fac update cu nokia ovi suite,imi face update din pc insa pe tel cand bag codul *#0000# imi spune totul despre telefon insa la rubrica "latest update" apare 'Not Updated'...rezolvarea clara este rescrierea softului si anume : ar trebui sa scot softul de tot si sa il bag din nou ...daca cineva ma poate ajuta sa gasesc firmware-ul potrivit pt nokia n97 si sa-mi explice eventual cum pot sa-i scot firmware-ul pe care il are deja si sa-l bag pe cel nou ar fi super...astept ca cineva care stie cate ceva si a mai facut asa ceva sa-mi dea un sfat sau un link ceva ....
va multumesc anticipat tuturor... Wink
Updatat Noiembrie 11, 11:48 am de Aurel.
e ora 5:05 pm.
Back To Top